85Media

Studio graficzne. Identyfikacja wizualna, poligrafia, web design

Druk i projekty

Oferta projektowania i druku kalendarzy skierowana jest do małych firm i rodzinnych biznesów.

Cenę jak i jakość druku gwarantuje jedna z najlepszych drukarni w Polsce. 85Media to małe studio graficzne założone w 2012 roku w Hrubieszowie, początkowo skupialiśmy się na Lubelszczyźnie obsługując tutejszych przedsiębiorców i realizując dla nich mniejsze projekty. W tym momencie sięgamy dalej, realizując projekty dla klientów z całej Polski. Jeśli chcą państwo uzyskać więcej informacji lub wycenę zlecenia projektu i druku kalendarzy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Dane kontaktowe w zakładce KONTAKT >>


Kalendarz ścienny

Kalendarz ścienny (wiszący) firmowy to doskonała wizytówka Twojej firmy. Sprawdzi się nie tylko jako prezent dla partnera biznesowego, ale również dla indywidualnego klienta. Zaprojektujemy i wydrukujemy dla Ciebie kalendarze ścienne w wersji spiralowanej, listwowanej oraz w opcji planeru.

Kalendarz z listwą

Kalendarz listwowany, inaczej zwany plakatowym stanowi nie tylko praktyczne narzędzie organizacji pracy, ale również ciekawą ozdobę ścienną. Oferujemy wydruk na jednym z czterech dostępnych formatów: A2, A1, B2 i B1 na papierze powlekanym kreda mat lub połysk o gramaturze 170g, 250g lub 350g. Proponujemy również uszlachetnienie lakierem UV, folią mat lub połysk, które nie tylko dodatkowo zabezpieczy nadruk, ale również sprawi, że będzie się on prezentował wyjatkowo elegancko. Kalendarz zabezpieczony jest od góry i dołu listwą dostępną w kolorach: białym, srebrnym i czarnym.

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe na spirali to wygodna opcja kalendarza podręcznego, która pozwoli Tobie dokładnie zaplanować każdy dzień w roku. Jest więc to idealna propozycja zarówno dla biznesmen’ów jak i studentów czy uczniów. Nasza drukarnia oferuje wydruk kalendarza książkowego w dwóch wersjach: classic i premium. Okładka kalendarza premium wykonana jest z kartonu 300g.
Wydruk realizujemy w formacie B5 na papierze offsetowym 90g. 128 stron wewnętrzych z tygodniowym układem kalendarium i przestronnym miejscem na notatki doskonale sprawdza się, gdy trzeba zorganizować swój napięty grafik. Na okładce mogą Państwo umieścić ciekawą grafikę lub logo swojej firmy. Proponujemy jedną z dwóch metod uszlachetnień: folię mat i folię połysk by zabezpieczyć okładkę kalendarza.

Kalendarz spiralowy

Kalendarz spiralowany to rodzaj kalendarza wieloplanszowego. Twój kalendarz wydrukujemy w ilości stron 6+1 lub 12+1. Każdą ze stron możesz opatrzyć indywidualną grafiką. Kalendarz produkujemy w formatach A4, A3, A2 i B2. Format A3 i B2 występuje w wersji pionowej i poziomej. Kalendarz na spirali drukujemy na papierze kredowym 170g a okładkę na papierze 250g. Proponujemy jeden z trzech kolorów spirali: biały, srebrny lub czarny.

Planer

Planer to wygodny kalendarz naścienny w formacie B1. Dzięki indywidualnemu projektowi graficznemu sprawdzi się nie tylko jako stylowy organizer dla całego biura, ale również jako ozdoba. Planer pozwoli Tobie zaplanować każdy dzień w roku, dzięki niemu nie zapomnisz kiedy odbywają się ważne Targi, spotkanie biznesowe czy impreza branżowa. Kalendarz drukujemy na wytrzymałym kartonie 300g.

Kalendarz biurkowy

Kalendarz biurkowy w formie piramidki to jeden z najbardziej popularnych form organizera, który spotyka się w miejscach pracy. Oferujemy kalendarz piramidkowy z kalendarium nadrukowanym całorocznym, spiralowanym lub klejonym w wersji miesięcznej i tygodniowej. Indywidualny projekt zamieni ten gadżet w podręczną i oryginalną reklamę Twojej firmy, służąc Twoim klientom i kontrahentom przez wszystkie dni w roku. Kalendarz piramidkowy posiada format 200x130mm i wydrukowany jest na kartonie 300g. Kalendarium klejone produkowane jest na papierze offset 90g. W przypadku kalendarza spiralowanego, w zależności od jego formatu, kalendarium drukowane jest na papierze offsetowym 90g lub powlekanym kreda mat 130g. Podstawa kalendarza jest bigowana w dwóch miejscach a następnie sklejana klejem introligatorskim.


Nie znalazłeś tego czego szukasz w naszej ofercie, napisz maila lub zadzwoń. Na pewno pomożemy i doradzimy najlepszą opcję.

W naszej pracy staramy się poświęcać całkowicie realizowanym obecnie projektom, przez co dajemy z siebie wszystko. Najważniejszą oceną dla nas jest ocena klienta, jaką nam wystawia zaraz po otrzymaniu projektów i gotowych realizacji. Staramy się równoważyć potrzeby klientów z naszymi ambicjami oraz budżetami, zawsze najpierw słuchamy a później proponujemy i przedstawiamy naszą wizję. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług.